3blog – مطالب وبلاگ

کونته: هواداران چلسی شایعات را در مورد من می خوانند و بابت حمایت امشب، از آنها متشکرم

۲۴ بهمن ۱۳۹۶

طرفداری– چلسی به دو شکست پیاپی خود در لیگ پایان داد اما مهم تر از پیروزی، بازگشت مصدومان این تیم بود. دیگر نکته مهم بازی، حمایت قاطع حاضران در استمفوردبریج از سرمربی تیم بود که مورد استقبال کونته قرار گرفت. به گزارش اسکای، آنتونیو کونته پس از بازی به خبرنگاران گفت:

به نظرم از اینکه بازی را بردیم و زمین را با ۳ امتیاز ترک کردیم باید راضی باشیم اما قطعا می توانیم از این بهتر بازی کنیم. می توانیم با اعتماد به نفس بیشتری در زمین حاضر شویم، اگرچه بدیهی است که با دو شکست اخیر، اعتماد به نفس بازیکنان پایین آمده بود. وقتی گل زدیم، تقریبا بازی را در اختیار گرفتیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم.

تشویق هواداران از ابتدای بازی؟

باید از هواداران چلسی تشکر کنم. آنها حمایت زیادی از من کردند. فکر می کنم هواداران چلسی گمانه زنی و شایعات مختلف را در مورد من می خوانند و قطعا من بابت این حمایت آنها، قدردان هستم. واقعا لذت بردم. حس کردن چنین محیطی در اطرافم خیلی مهم بود. اینکه احساس کنم مردم قدردان تلاش های من در چلسی هستند. من و بازیکنان نهایت تلاش خود را می کنیم که آنها را راضی کنیم.

عملکرد ژیرو؟

باید راضی باشیم. این اولین باری بود که ژیرو از ابتدا برای ما بازی می کرد. البته که او باید پیشرفت کند اما داشتن بازیکنی مثل ژیرو برای ما مهم است. 

بازگشت موراتا؟

موراتا همچنان کمی نگران کننده است زیرا در کمرش درد دارد. ژیرو هم در حال سپری کردن دوران نقاهت از مصدومیت ماهیچه است. من نیاز دارم هر دوی آنها آماده شوند. آلوارو در ۳۰ دقیقه خیلی خوب بازی کرد. امیدوارم بتوانیم وضعیت او را درست کنیم.

نمایش کریستنسن؟

 شخصا فکر می کنم کریستنسن آینده درخشانی در فوتبال دارد. او نسبت به سنش، خیلی پخته بازی می کند و شخصیت خوبی دارد. آندریاس باید همین گونه ادامه دهد. او باید بیشتر با توپ کار کند و راحت تر باشد. مطمئنم که کریستنسن شخصیت لازم را برای این کار دارد.

آیا ژیرو به بازی با هال سیتی می رسد؟

فکر می کنم بله.