3blog – مطالب وبلاگ

کلوپ در مورد بارسلونا و کوتینیو: می فهمم چرا به دنبال جذب این بازیکن هستند ولی به نظرم بهتر است انرژی شان را ذخیره کنند

۱۱ مرداد ۱۳۹۶

طرفداری – لیورپول موفق شد قهرمان آلمان را در زمین خودش ۳-۰ شکست دهد اما خبر بد برای آنها آسیب دیدگی مجدد استوریج بود. 

به گزارش Liverpoolecho، استوریج در این بازی با ضربه ای زیبا که توپ را دور از دستان دروازه بان بایرن به تور رساند، دوباره گلزنی کرد اما در این صحنه از ناحیه ران پا مصدوم شد. او فصل گذشته هم در بیشتر بازی ها به خاطر مصدومیت غایب بود. در ادامه استوریج از بازی خارج شد و سولانکه جای او را در ترکیب لیورپول گرفت. 

نمی توانم بگویم مصدومیت او در چه حد است. فقط می توان گفت او از ناحیه ران پا احساس ناراحتی می کند. او به خوبی خود را برای این بازی آماده کرده بود ولی خوب چنین اتفاقی افتاد. امیدوارم مصدومیتش جزئی باشد و استوریج دوباره بتواند به میدان برگردد. واقعا باعث تاسف است. 

کلوپ در ادامه در مورد بازی گفت:

تقریبا همه چیز فوق العاده بود ولی ما هنوز در مرحله آماده سازی هستیم. ما هنوز به اندازه کافی فوتبال بازی نکرده ایم. بایرن امشب توپ را بیش از ما در اختیار داشت. به همین خاطر بازیکنان ما مجبور شدند انرژی زیادی صرف دویدن و تعقیب توپ کنند. البته در بعضی صحنه ها هم نشان دادیم چقدر خوب بازی می کنیم. گل سوم ما عالی بود. در حملات واقعا خوب کار کردیم. در نیمه اول در ضدحملات خوب بودیم و به خوبی پرس را انجام می دادیم. ما تمرینات زیادی کرده ایم و در مسیر درست برای رسیدن به هدف قرار داریم. البته این اوج بازی ما نیست. از وضعیت فعلی راضی ام ولی می دانم که بهتر از این ها هم می توانیم بازی کنیم. 

وی در جواب یک خبرنگار اسپانیایی در مورد علاقه بارسا به جذب کوتینیو گفت:

می فهمم چرا به دنبال جذب این بازیکن هستند ولی به نظرم بهتر است انرژی شان را ذخیره کنند. 

مربی آلمانی قرمزها در نهایت اظهار داشت:

فردا باید در برابر اتلتیکو بازی کنیم و شنیدم بازی شان در برابر ناپولی چندان دوستانه نبوده است. امیدوارم همه چیز فردا آرام تر شود چون ما می خواهیم فوتبال بازی کنیم.