3blog – مطالب وبلاگ

ژاوی: کوتینیو و دمبله دو خرید فوق العاده‌اند؛ پاری سن ژرمن دیر یا زود قهرمان اروپا می‌شود

۱۹ بهمن ۱۳۹۶

طرفداری ژاوی، اسطوره بارسلونا و بازیکن کنونی السد قطر در گفتگو با رادیو rmc فرانسه در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

به گزارش mundodeportivo، ژاوی که به خصوص فصل گذشته از نحوه خریدهای بارسلونا انتقاد می‌کرد، این بار تغییر رویه داده است. او همچنین از پاری سن ژرمن و ستارگانش تمجید کرد. ژاوی می‌گوید:

بازی کردن همزمان کوتینیو، دمبله، مسی و سوارز ممکن است. کوتینیو می‌تواند نقش یک هافبک را ایفا کند. هم او و هم دمبله، خریدهای فوق العاده‌ای هستند. وراتی؟ دوست داشتم او را در پیراهن بارسلونا ببینم. بارسا در تابستان برای خرید او تلاش کرد اما پی اس جی در حفظ وراتی بسیار خوب عمل کرد. بازی وراتی را می‌پسندم. او به لحاظ تکنیکی همه چیز دارد. از میان همه بازیکنانی کنونی، وراتی مرا بیشتر از همه به یاد خودم می‌اندازد. او در تحت فشار بهترین تصمیم ها را می‌گیرد. وراتی بازیکن مهمی برای تیمش است و البته روشن است که دوست دارم روزی او را در بارسا ببینم. 

رئال مادرید-پاری سن ژرمن: تردیدی نیست که رئال در این بازی بهترین بازی‌اش را به نمایش خواهد گذاشت. پاری سن ژرمن در قرعه کشی شانس نداشت. اما آنها تیم فوق العاده‌ای هستند و با توجه به فرم خوبشان، کمی شانس بیشتری برای صعود دارند. این تیم برای قهرمانی در اروپا بسته شده و دیر یا زود به آن خواهد رسید.