3blog – مطالب وبلاگ

پوچتینو: از جادوی ایسکو باخبریم؛ توانایی رقابت با بهترین تیم جهان را داریم

۲۵ مهر ۱۳۹۶

طرفداری– در یکی از حساس ترین بازیهای این هفته لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب  در مادرید تیم های رئال مادرید و تاتنهام برابر هم صف آرایی می کنند. به همین منظور مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس خبری شرکت کرد.

وی در ابتدا در مورد ایسکو گفت:

من فکر می کنم او یکی از بهترین هاست و در حال اثبات این موضوع است. من این شانس را داشته ام تا بازی اش در تیم های مختلف را ببینم و در همه تیم ها یک کیفیت و نمایش سطح بالایی داشته است. او در مادرید به نهایت پتانسیلش رسیده است و ما باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم. همه از جادوی ایسکو باخبریم.

هری کین

او اینجا خوشحال است اما از آینده کسی خبر ندارد . او کاملا خود را هویت باشگاه می داند و زمانیکه خداحافظی توتی از رم را دید هیجان زده شد. آن اتفاق یک حس خاص بود و من ایمدوارم سال های زیادی با ما بماند چون الگوی بسیاری از بازیکن هسات. زیدان گفته بود که او از بهترین هاست اما فکر می کنم هری باز هم جا بای پیشرفت دارد. 

شرایط تیم

کاملا مثبت هستیم و بازیکنان باتجربه ای در تیم داریم و می توانیم با بهترین تیم جهان رقابت کنیم. فرصت بزرگی برای ماست که توانایی هایمان را نشان دهیم.

بازی برابر مادرید

رئال مادرید این توانایی را دارد که هر زمان نیاز باشد سرعت بگیرد و ما باید آمادگی رویارویی با این موضوع باشیم. از نقاط ضعف آن ها باید آگاه باشیم و به آن ها ضربه بزنیم چون بازی در برنابئو برابر آن ها خیلی ویژه است.