3blog – مطالب وبلاگ

پس از برخورد با تام کلورلی و عارضه کلیوی؛ جک گریلیش برای شش ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود

۱۱ مرداد ۱۳۹۶

طرفداری- استیو بروس، سرمربی تیم استون ویلا تایید کرد که جک گریلیش، بازیکن جوان و وینگر تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلیس به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری شده است. 

جک گریلیش و تام کلورلی

در جریان بازی دوستانه واتفورد و استون ویلا، در یک صحنه تام کلورلی و جک گریلیش برای تصاحب توپ به هوا پریدند که هافبک اسبق منچستر یونایتد با ضربه آرنج خود به گریلیش، باعث مصدومیت این بازیکن شد. به نقل از تلگراف، استیو بروس می گوید:

بازگشت او به میادین می تواند حداقل سه ماه طول بکشد. اما ممکن است مدت زمان دوری او بیش از این ها باشد. وضعیت او در حال حاضر ضعیف است و برای ملاقاتش، به بیمارستان رفتم. بدون شک از این مصدومیت ناامید و ناراحت شده ایم. او در بیمارستان است و شرایط چندان مساعد نیست. امیدواریم ریکاوری سریعی داشته باشد و از دست دادن او، بدون شک فقدانی بزرگ برای ما خواهد بود. 

گریلیش در طول سه فصل حضور خود در استون ویلا، تنها ۴۴ بازی انجام داده است. او در سال های اخیر با مصدومیت های متعددی دسته و پنجه نرم کرده و بروس امیدوار است تا پیش از کریسمس، بار دیگر بازیکن جوان خود را در اختیار داشته باشد. استون ویلا با خرید جان تری و حضور قرضی سم جانستون از منچستر یونایتد، سخت در تلاش است تا به لیگ جزیره صعود کند. جان تری در این خصوص می گوید:

بدون شک بازیکنان خوبی در اختیار داریم و می توانیم لیگ را فتح کنیم. غیر از قهرمانی، چیز دیگری رضایت بخش و قابل قبول نیست. خصوصاً برای من که در چند سال اخیر موفق به فتح عنوان های مختلف شده ام. چشیدن مزه پیروزی و پس از آن عدم فتح عنوانی برای سال های متوالی، سخت است.