3blog – مطالب وبلاگ

ونگر: می توانستیم در فاز دفاعی بهتر کار کنیم؛ خوشحالم که ژیرو در تیم می ماند

۲۱ مرداد ۱۳۹۶

طرفداری- آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال، به دنبال پیروزی ۴-۳ تیمش برابر لسترسیتی در هفته نخست لیگ برتر انگلستان، از عملکرد اولیویه ژیرو مهاجم هموطن خود ستایش به عمل آورد.
گفته های ونگر را به گزارش اسکای می خوانید:

نگاهی کلی به بازی

از لحاظ اشتیاق برای ادامه دادن و شخصیتی که از خود نشان دادیم، عالی بودیم. می توانستیم برخی از گل هایی را که دریافت کردیم، نخوریم و در مجموع باید روی این مسئله کار کنیم. می دانیم که در فاز دفاعی می توانیم بهتر عمل کنیم ولی در کل بازی سطح بالایی را ارائه کردیم. بازیکنان تعویضی ما کیفیت کافی برای تغییر نتیجه را داشتند. باور دارم که چنین بازی هایی می تواند باور تیم را تقویت کند. وقتی در شرایط دشواری قرار بگیرید، به خاطر می آورید که پیش از این نیز از عهده این کار بر آمده اید و همین می تواند به شما کمک کند.

در باب مهاجمان تیمش

وقتی مهاجمی بازی نمی کند، راضی نگه داشتنش آسان نیست. ما بازی های بسیاری خواهیم داشت و امید است که بتوانم به همه مهاجمان تیم بازی بدهم. همه آن ها لایق به میدان رفتن هستند.  لاکازت در حال قوی تر شدن است و امشب نمایش متقاعد کننده ای داشت.

در مورد اولیویه ژیرو

من این مرد و این بازیکن را دوست دارم. او شخص فوق العاده و متعهدی است. او قصد جدایی ندارد و من از ماندنش در تیم، خوشحال هستم. در یک مقطع با توجه به این که دریافتم مهاجمان بسیاری در اختیار داریم، درب (خروجی) را به روی او گشودم ولی وی در پایان تصمیم به ماندن گرفت. 

درباره فصلی که شروع شد…

نمی دانم سایر تیم ها چه میزان خوب خواهند بود. شش-هفت تیم بخت قهرمانی دارند و همین کار را جذاب می کند. هر امتیازی که از دست بدهید، برایتان گران تمام خواهد شد.