3blog – مطالب وبلاگ

ونگر: جانشین من باید باشگاه را اولویتِ خود قرار دهد؛ بواس در آرسنال؟ کار من نیست که جانشینم را انتخاب کنم

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

طرفداری- آرسن ونگر برای اینکه چه کسی جانشینش در آرسنال خواهد شد، پاسخی نداشت.

به نقل از SkySport، آرسن ونگر در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد که در زیر می خوانید:

شکست در دیدار شب گذشته برابر اتلتیکو مادرید:

تمام داستان های عاشقانه روزی می آیند و روزی به پایان می رسند و آن ها همیشه خوب به پایان نمی رسند. اکثر اوقات داستان ها به خوبی پایان نمی یابند. من بسیار ناراحتم، روز بعد از شکست همیشه بدتر از شبِ شکست است. احساس ناراحتی دارم، چون عاشق این باشگاه هستم. وقتی شما ۲۰ سال از عمرتان را روی چیزی می گذارید، به سادگی او را رها نمی کنید. جانشین من در آرسنال باید باشگاه را اولویت خود در زندگی قرار دهد و کاملا به باشگاه شبیه باشد. راه دیگری وجود ندارد. در مورد بازی با اتلتیکو هم باید بگویم که بازیکنان ما تعهد کامل را در دو بازی داشتند اما ما باید به فینال می رفتیم.

وضعیت مصدومیت کوشیلنی:

پزشکان معتقدند او دچار مصدومیت بدی شده است. امروز او توسط متخصص معاینه خواهد شد و اگر نیاز به جراحی داشته باشد بلافاصله این کار انجام می شود. آیا او جام جهانی را از دست می دهد؟ حتی اگر جواب خوبی از اسکن عکس های او به گوش برسد، اما باید بگویم بله!

حضور زلیکو بواس در آرسنال پس از ونگر؟

کار من نیست که جانشینم را انتخاب کنم. اگر کسی نظر مرا بپرسد آنگاه پاسخ می دهم اما در یک باشگاه همه به خوبی کارشان را انجام می دهند. نظرم در مورد بواس؟ او را به خوبی نمی شناسم، فکر می کنم بهتر است در این مورد صحبت نکنم. توضیح در این مورد می تواند به منزله نادیده گرفتن سایر کاندیدا ها باشد و نمی خواهم با حرف زدن به مردم فشار وارد کنم. 


این صحبت های ونگر در حالی است که او فقط ۳ بازی دیگر روی نیمکت آرسنال می نشیند و در گام بعدی، آرسنال بایستی به مصاف برنلی برود.