3blog – مطالب وبلاگ

نگاهی به تقابل های پرسپولیس و مشکی پوشان؛ برتری به سود شاگردان برانکو

۲۲ دی ۱۳۹۶

طرفداری- تیم های مشکی پوشان مشهد و پرسپولیس تهران فردا (جمعه) در هفته نوزدهم لیگ خلیج فارس از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این دو تیم تاکنون در لیگ برتر ۵ بار به مصاف یکدیگر رفتند که سهم پرسپولیسی ها ۳ پیروزی بود، ۱ تساوی و ۱ پیروزی به سود مشکی پوشان مشهد حاصل کار دو دیدار دیگر بود.

در ۳ بازی ابتدایی پرسپولیس موفق شد مشکی پوشان را شکست دهد. در دیدار رفت لیگ پانزدهم، پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ مشهدی را شکست دهد. در دیدار برگشت نیز با درخشش مهدی طارمی و علی علیپور این تیم را ۳ بر ۲ شکست داد.

پرسپولیس در دیدار رفت لیگ شانزدهم موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ مشکی پوشان را شکست دهد که مهدی طارمی، رامین رضاییان و کمال کامیابی نیا گلزنان سرخپوشان بودند. دیدار برگشت دو تیم که در هفته پایانی لیگ شانزدهم برگزار می شد جنبه تشریفاتی داشت، پرسپولیس موفق شده بود ۳ هفته پیش از پایان لیگ، قهرمانی اش را قطعی کند. در این دیدار مشکی پوشان موفق شد ۱ بر ۰ پرسپولیس را شکست دهد و در لیگ باقی بماند.

در دیدار رفت لیگ هفدهم نیز دو تیم به تساوی ۱بر ۱ رضایت دادند. تک گل پرسپولیس را فرشاد احمدزاده به ثمر رساند. گل تیم مشکی پوشان را امیرمحمد پناهی در دقایق پایانی به ثمر رساند. حالا دو تیم فردا در دیدار برگشت لیگ هفدهم به مصاف هم می روند و باید دید تقابل برانکو ایوانکوویچ و رضا عنایتی در هفته نوزدهم لیگ خلیج فارس چه خواهد شد.