3blog – مطالب وبلاگ

محرومیت ۵ ماه پسر بازیکن سابق فوتبال ایتالیا، تست دوپینگ لورنزو دی لیویو مثبت اعلام شد

۲۶ تیر ۱۳۹۶

طرفداری- لورنزو دی لیویو، پسر  آنجلو دی لیویو، بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس به دلیل مثبت اعلام شدن تست دوپینگ، به دوری ۵ ماهه از میادین فوتبال محکوم شد.

به گزارش Football-Italia، لورنزو دی لیویو، محصول آکادمی رم است که فصل گذشته به صورت قرضی در سری ب و تیم ترنانا بازی می کرد. تست دوپینگ او در بازی دوماه پیش این تیم مقابل ویچنزا، مثبت اعلام شد  و به همین دلیل کمیته ضد دوپینگ ورزش ایتالیا وی را به مدت ۵ ماه از هرگونه فعالیت رسمی در زمینه فوتبال محروم کرد. این بازیکن  ۳۷۸ یورو نیز جریمه شده است. در تست او ماده ممنوعه THC دیده می شود. این ماده یکی از عوارض مصرف ماری جوانا است.

 دو فصل پیش او به عنوان جانشین محمد صلاح به میدان رفت تا سابقه یک بازی با تیم اصلی جالوروسی در کارنامه اش ثبت شود. با این حال فصل گذشته این هافبک خلاق برای کسب تجربه بیش تر  به تیم ترنانا در دسته دوم قرض داده شد.

پدر او، آنجلو دی لیویو نیز محصول آکادمی رم بود ولی بیش تر فوتبال خود را در تیم های یوونتوس و فیورنتینا گذراند. او در تیم قهرمان اروپای یوونتوس در فصل ۹۶-۱۹۹۵ حضور  داشت. ضمن اینکه وی پس از ورشکسته شدن فیورنتینا به این تیم وفادار ماند و حاضر شد با ویولا در سال ۲۰۰۲ در سری D به فوتبالش ادامه دهد.