3blog – مطالب وبلاگ

ماسیمو برامباتی، مدافع سابق تورینو: حتی ۳۵ -۴۰ میلیون یورو هم برای بلوتی زیاد است

۲۳ تیر ۱۳۹۶

طرفداری-  در چند ماه اخیر از آندرا بلوتی به عنوان یکی از جذاب ترین اهداف موجود در بازار برای تیم های بزرگ و متمول نام برده می شود. تا کنون در مقاطع مختلف تیم های منچستر یونایتد، میلان، اینتر،  چلسی و منچسترسیتی به جذب این بازیکن تمایل نشان داده اند، با این حال تورینو به ۱۰۰ میلیون یوروی تعیین شده برای فسخ قرارداد بلوتی تاکید دارد.

به گزارش توتومرکاتو، دو باشگاه چلسی و میلان بیش از سایرین به جذب آندرا بلوتی علاقه دارند اما مدافع سابق تورینو، ماسیمو برامباتی به این دو باشگاه هشدار داده که این بازیکن ۲۳ ساله با وجود به ثمر  رساندن ۲۶ گل در فصل گذشته، به هیچ وجه ۱۰۰ میلیون یورو نمی ارزد. وی گفت:

او تا این اندازه نمی ارزد، حتی با رقمی که میلان برای او پیشنهاد داده است و تا آن جایی که می دانم حدود ۳۵-۴۰ میلیون یورو است، نمی ارزد! این درست است که وی در فصل گذشته گل های بسیاری به ثمر رساند اما آن گل ها برای تیمی مثل تورینو بودند. من فکر می کنم او تاثیر زیادی در بازی های مهم و بزرگ نداشت.

برامباتی در مورد سبک و استایل بازی بلوتی افزود:

او مهاجمی است که نمی تواند در کنار مهاجم دیگری بازی کند و شما مجبورید تیمتان را پیرامون وی به عنوان تک مهاجم در جلو شکل دهید.

برامباتی ۵۱ ساله بین سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ به مدت ۴ فصل، ۲۹ بازی برای مارون ها انجام داد سپس به باری و پالرمو رفت. پس از خداحافظی در سال ۱۹۹۹ او  تنها به عنوان مفسر برنامه های ورزشی مشغول به فعالیت است.