3blog – مطالب وبلاگ

لاس پالماس ۰-۳ رئال مادرید؛ بیل، بال پرواز لوس بلانکوس در جزایر قناری

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

طرفداری- تیم های لاس پالماس و رئال مادرید از ساعت ۲۱:۰۰ به مصاف هم رفتند. 

مشخصات بازی

تاریخ برگزاری: شنبه ۳۱ مارس ۲۰۱۸ | ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

تورنمنت: لالیگا (هفته سی ام)

ورزشگاه: گران کاناریا

گلزنان: گرت بیل (۲۶ و ۵۱) کریم بنزما (پنالتی-۳۹) برای رئال مادرید

ترکیب ابتدایی دو تیم و لحظات حساس بازی

  • بنزما، بیل را در کانال سمت چپ راه انداخت؛ او با دقت بالا آسنسیو را پیدا کرد ولی ضربه کم زاویه این بازیکن، کار راحتی برای چیچیزولا رقم زد.
  • در دقیقه ۲۹ طی یک تعویض عجیب، زیدان تصمیم به بیرون کشیدن ناچو و به میدان فرستادن حکیمی گرفت. شاید مصدومیتی جزئی دلیل این اقدام بوده باشد.
  • بیل فرصتی عالی برای هت تریک کردن در دقیقه ۶۱ را از دست داد. کاسمیرو توپ را به بنزما او توپ را به بیل رساند ولی چیچیزولا با خروج خود به خوبی زاویه را تنگ کرد تا بیل نهایتا توپ را به بیرون بفرستد.
  • تکمیل می شود…

* برای دسترسی به آمار بازی، اینجا کلیک کنید

شرح گل ها

لاس پالماس ۰-۱ رئال مادرید؛ بیل (۲۶): پاس تماشایی مودریچ به پشت دفاع حریف، با فرار تماشایی بیل همراه شد و این بازیکن پس از طی کردن مسافتی طولانی با توپ، در نزدیکی های دروازه با شوت پای چپ خود، دروازه بان حریف را تسلیم کرد.

گرت بیل- رئال مادرید

لاس پالماس ۰-۲ رئال مادرید؛ بنزما (۳۹): کایری به اشتباه به جای توپ پای وازکز را زد، تا یک ضربه پنالتی نصیب سفیدپوشان شود. کاپیتان بنزما مامور زدن ضربه شد و به شکل زمینی آن را به سمت چپ چیچیزولا فرستاد.

کریم بنزما- رئال مادرید

لاس پالماس ۰-۳ رئال مادرید؛ بیل (۵۱): دومین پنالتی لوس بلانکوس در این بازی، به بیل رسید. او منتظر ماند تا دروازه بان حریف شیرجه بزند و سپس توپ را به میانه دروازه فرستاد.

خلاصه بازی