3blog – مطالب وبلاگ

فاسونه: قبل از شروع سال نو، دوباره با کاکا صحبت خواهم کرد؛ تصمیم یوفا، سیاسی بود

۲۹ آذر ۱۳۹۶

طرفداری- مارکو فاسونه، نایب رئیس میلان، می گوید قرار است به زودی با کاکا صحبت کند. ممکن است موضوع این صحبت، بازگشت ریکی به سن سیرو باشد.

به گزارش football-italia، فاسونه در خصوص سن سیرو، کاکا و فیرپلی مالی گفته است:

پانزده روز قبل، یک ساعت با کاکا و پدرش جلسه ای برگزار کردم. در مورد اینکه برای آینده اش چه برنامه ای مدنظر دارد، صحبت کردیم. یک ماه وقت می خواست تا تصمیمش را بگیرد. قبل از کریسمس، دوباره با کاکا دیداری خواهم داشت. البته نه فقط برای تبریک گفتن، بلکه ببینیم این داستان های افسانه‌ای ممکن است واقعی باشند یا خیر. خواهیم دید بازگشتی در کار است یا نه. لغو شدن شام کریسمس میلان؟ با گتوزو و میرابلی در این خصوص صحبت کردیم. فضای خوبی برای جشن گرفتن نبود، پس بهترین کار را تمرین کردن دانستیم. باید بدانیم از این شرایط چگونه خارج خواهیم شد. همه چیز را بررسی و تحلیل کنیم. باختی همچون باخت به هلاس ورونا، نباید دوباره اتفاق بیفتد. کریسمس عجیبی است، از آن هایی که سختی زیادی می طلبد. به همین دلیل وارد دوره تمرینی فشرده شدیم.

در ادامه، فاسونه در خصوص سن سیرو و فیرپلی مالی تصریح کرد:

با تمام احترام به کسانی که تصمیم گرفتند پیشنهاد ما را رد کنند، باید بگویم، این تصمیم بسیار سیاسی بود. رئیس جدید یوفا، فردی است که اعمال محدودیت را راهی درست برای پیشروی می داند. توافق داطلبانه، چیزی بود که حتی قبل از سفرین وجود داشت و ما اولین تیمی بود که درخواست چنین چیزی را داشتیم. باشگاه مثل ما و چند باشگاه دیگر که سرمایه گذاری کرده اند، از دید آن ها جایگاه مثبت و واضحی ندارند. آن ها می خواهند به خاطر سه فصل قبل محدودیت هایی اعمال کنند، آن هم وقتی که اصلا در آن زمان، باشگاه در اختیار ما نبود! این تصمیم بسیار تلخ و بد بود. متاسفم که رسانه ها به موضوع اصلی توجه نمی کنند. ما برنامه داریم، موضوع رد کردن یوفا نیست. همه چیز برنامه ریزی شده است. 

نبودن نام لی یونگ هونگ در بین ثروتمندترین مردان چین و شک و شبهه در خصوص دارایی های او که توسط نیویورک تایمز و ایل سوله و بلومبرگ منتشر شد.

 فکر نمی کنم بتوانیم طبیعت لی یونگ هونگ را تغییر دهیم. رئیس میلان، دوست ندارد همه چیز را فاش کند. از دیوید هان لی خواستم که جلسه ای برگزار کند تا با تشریح برنامه ها، توجهات را از مدیریت دور کند. آن ها از ارائه هرگونه جزئیاتی که برای ایتالیایی ها، فهم موضوع را راحت کند، خودداری می کنند. ما عادت کرده ایم کار ها را متفاوت پیش ببریم. فلسفه آن ها با ما فرق دارد و این مرا در مرکز توجه قرار می دهد، چون مجبور می شوم رفتارهای شان را توجیه کنم.

سن سیرو؟

 سن سیرو ورزشگاه فوق العاده ای است؛ یک نماد و مایه افتخار تمام میلانی هاست. اما بدین معنی نیست که در فوتبال مدرن قرار نداریم. ورزشگاه ها نقشی اساسی در مدیریت باشگاه دارند. سن سیرو، فعلا به ما اجازه درآمد زایی نمی دهد. باید شرایط را در نظر بگیریم و سپس تصمیم بگیریم که در سن سیرو خواهیم ماند یا ورزشگاه جدیدی خواهیم ساخت.