3blog – مطالب وبلاگ

سیمونه اینزاگی: می خواهیم در هر سه جام تا انتها بجنگیم؛ حالا باید برای بازی با اینتر آماده شویم

۶ دی ۱۳۹۶

طرفداری- ساعتی پیش لاتزیو در کوپا ایتالیا با تک گل سناد لولیچ موفق شد با شکست دادن فیورنتینا راهی مرحله نیمه نهایی شود. سیمونه اینزاگی از عملکرد شاگردانش به خصوص در نیمه اول بسیار راضی است و تیمش را شایسته حضور در مرحله بعد می داند.

پس از مسابقه، اینزاگی در مصاحبه ای با رای اسپورت، گفت:

راضی هستم؛ نیمه اول فوق العاده ای داشتیم و مایه ناراحتی است که با گل های بیشتری به رختکن نرفتیم. در نیمه دوم فیورنتینا، موقعیت های خوبی ایجاد کرد و به دفاعش عمق داد؛ بهترین موقعیت آن ها توپی بود که استراکوشا بسیار عالی از فدریکو کیه زا گرفت. فراموش نکنید فیورنتینا در فرم بسیار خوبی است و پیروزی مقابل آن ها با کلین شیت، نتیجه خوبی به حساب می آید.

فصل بسیار شلوغی را سپری می کنیم؛ همه تورنمنت ها برای ما مهم است؛ خوشحالیم که در کوپا ایتالیا به نیمه نهایی رسیدیم و حالا باید در لیگ اروپا و سری آ نیز به کارمان ادامه بدهیم. می خواهیم در هر سه جام تا آخر بجنگیم.

نقل و انتقالات؟ فرصتی برای صحبت کردن در این مورد نداریم؛ سه روز دیگر با اینتر بازی داریم و باید برای آن آماده شویم. بعدا برای گفتگو در مورد نقل و انتقالات، فرصت زیاد است. در مورد دی فرای قبلا هم گفته ام که یک قهرمان است و امیدواریم در کنار ما بماند.