3blog – مطالب وبلاگ

روایت عجیب جوی بارتون از روند انتقال بارکلی به چلسی؛ کونته موبایل خود را خاموش کرده بود!

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

طرفداری- جوی بارتون، هافبک اسبق منچسترسیتی و نیوکاسل، در صحبت هایی عجیب بیان کرده است که نمایندگان راس بارکلی نتوانسته اند با کونته ارتباط برقرار کنند، زیرا وی گوشی موبایل خود را خاموش کرده بود!

به گزارش Goal، ماجرای انتقال بارکلی به چلسی که در نهایت هم صورت نپذیرفت، بدون شک یکی از عجیب ترین مسائلی بوده است که در چند سال گذشته در روند نقل و انتقالات تابستانی در باشگاه های اروپایی صورت پذیرفته است؛ از رضایت اورتون نسبت به خروج بارکلی از تیم، تا عوض شدن تصمیم بازیکن در میانه تست پزشکی! (هرچند که خود بازیکن بعدا انجام هرگونه تست پزشکی را رد کرد). بارتون اما معتقد است که دلیل اصلی منتفی شدن پیوستن بارکلی به چلسی، سرمربی ایتالیایی آبی ها بوده است:

چیزهای واقعا جالبی در مورد آن چه در انتقال راس بارکلی اتفاق افتاده است، شنیده ام. کونته گوشی همراه خود را خاموش کرده و نمایندگان بارکلی در تلاش بوده اند که با او تماس برقرار کنند. بارکلی قصد داشته از کونته سوال کند: ” در چه جایی بازی خواهم کرد؟ ” و کونته تلفن همراه خود را خاموش کرده بود. به همین خاطر است که بارکلی در تصمیمش سرد شده و در نهایت به چلسی نپیوست. او پیش خود فکر کرده که اگر مربی جواب تلفنم را نمی دهد، خیلی واضح است که مرا نمی خواهد؛ به همین علت، به اورتون بازگشت.