3blog – مطالب وبلاگ

دی فرانچسکو: شیک؟ بیایید با قضاوت عجولانه، فوتبالیست ها را نابود نکنیم؛ مسئول وضعیت فعلی تیم، من هستم

۲۱ دی ۱۳۹۶

طرفداری- اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی رم در مورد آخرین وضعیت تیمش توضیحاتی داده است. رم در هفته های اخیر بسیار ناامید کننده ظاهر شده و حالا آنها از ناپولی صدرنشین ۱۲ امتیاز عقب افتادند درحالیکه تا ۴ هفته پیش در یک قدمی آنها بودند.

به نقل از Football-Italia، دی فرانچسکو گفت:

هنوز از نظر کیفی پیشرفت کافی نداشتیم تا ثابت کنیم که می توانیم برای کسب قهرمانی بجنگیم. عقب افتادیم و حالا باید نهایت تلاش کنیم تا جایگاهمان در جدول را بهتر کنیم. آسیب دیدیم اما می توانیم در مسابقه بعدی جبران کنیم و همگی می خواهیم دوباره سر پا شویم.

تا ۲۰ روز پیش، ما را پدیده می دانستند و در لیگ قهرمانان خیلی خوب کار کردیم. ما آن تیمی نیستیم که در نیمه اول دیدار با آتالانتا بازی می کرد. در ادامه به شکلی امیدوارکننده کار خواهیم کرد. باید تعادل داشته باشیم و من باید اولین کسی باشم که تیم را به سطح چند وقت پیش باز می گرداند. به ۴-۳-۳ اعتقاد دارم پس با همین آرایش پیش می رویم. روی ۴-۳-۳ کار می کنم و البته ذهنیت بازیکنانمان. شاید در قضاوت ها ابتدا زیاد از حد تعریف از ما تعریف شد ولی حالا بیش از حد بدبینانه هستند. ما باید تعادل داشته باشیم.

شیک؟ وقتی در رم بازی می کردم به یاد می آورم. توماسی زمانی با اسکورت از تریگوریا خارج می شد ولی بعد اسطوره هواداران رم شد!

بعضی اوقات دوست داریم عجولانه فوتبالیست ها را نابود کنیم. باید یاد بگیریم که اجازه بدهیم پتانسیل شان را نشان بدهند. بیایید با قضاوت پیش از موعد، آینده فوتبالیست ها را از بین نبریم.