3blog – مطالب وبلاگ

دیبالا: همه گل هایم را دوست دارم چون ارزش یکسانی دارند؛ من و مسی دو بازیکن متفاوت هستیم

۲۸ شهریور ۱۳۹۶

طرفداری- پائولو دیبالا، شروع خیره کننده ای در این فصل از مسابقات سری آ داشته است. او با سه گلی که مقابل ساسولو زد، تعداد گل هایش در کل مسابقات امسال را به عدد شماره اش رساند و ۱۰ گله شد. دیبالا، تاکید دارد که همه گل هایش از نظر او با ارزش هستند. ضمنا این ستاره آرژانتینی معتقد است مقایسه او با مسی، کار درستی نیست چراکه آن ها بازیکنان متفاوتی هستند.

پائولو دیبالا در مصاحبه ای با JTV، گفت:

همه گل هایم را دوست دارم چراکه ارزش یکسانی دارند. مهم این است که گل هایم، به تیم کمک می کند. بعضی از آن ها زیباتر هستند و برخی هم زیبایی نسبتا کمتری دارند اما قبل از هر چیزی، موضوع اصلی این است که این گل ها برای تیم اهمیت دارد.

تمرین زیادی می کنم؛ با پیانیچ روی ضربات آزاد، شرط بندی می کنیم. مجبورم گلزنی کنم تا این چالش را برنده شوم؛ فعلا که از او جلوتر هستم اما میرالم، خطرناک است.

او در مورد گل دومش به ساسولو که به زیبایی وارد دروازه میزبان شد؛ افزود:

به نظرم، یکی از بهترین و زیباترین گل هایم بود. من معمولا، از این مدل گل ها، نمی زنم. زمان و فضای کافی برای تصمیم گیری نداشتم؛ بنابراین زمان را از دروازه بان گرفتم. او شگفت زده بود؛ انتظار چنین گلی را نداشت، حتی با وجود اینکه سریع واکنش نشان داد و روی زمین افتاد.

دیبالا تا کنون در این فصل، دو بار موفق شده هتریک کند. وی توپ مسابقاتی را که در آن هتریک می کند؛ با خود به خانه می برد. دیبالا در این مورد گفت:

توپ ها در خانه هستند. دوست دارم که آن ها را نزدیک خودم نگه دارم. توپ ها هنوز باید در خانه باشند البته اگر مادرم آن ها را برنداشته باشد!

در خشش ستاره آرژانتینی در بازی مقابل ساسولو به حدی بود که هواداران این تیم را نیز مجبور به تشویق کرد. دیبالا از حس خود در آن لحظه، گفت:

وقتی همه مردم از بازی شما، قدردانی می کنند؛ بسیار دلچسب و خوب است. من بیشترین احترام ممکن را برای هم تیمی هایم و البته حریفان، قائل می شوم. سعی می کنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و از آن لذت ببرم.

هتریک های مسی؟ ما دو بازیکن متفاوت هستیم. همان طور که قبلا هم گفتم، هرکدام از ما، داستان خودمان را داریم؛ گل های خودمان را به ثمر می رسانیم؛ البته او جام های زیادی برده است و من هم امیدوارم [مثل او افتخارات زیادی کسب کنم.]