3blog – مطالب وبلاگ

درگیری لفظی ساری با خانم خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با اینتر: اینقدر در مورد یوونتوس نپرسید!

۲۱ اسفند ۱۳۹۶

طرفداری- پس از کسب دومین تساوی ۰-۰ مقابل اینتر در این فصل، مائوریتزیو ساری می گوید تیمش در جوزپه مه آتزا، خیلی هم بد ظاهر نشده است. او پس از اینکه خبرنگاران دائما در مورد یوونتوس سوال کردند، از کوره در رفت و عصبانی شد.

پس از مسابقه، ساری در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم، گفت:

خیلی از خواسته خود دور نبودیم و چند بار به خصوص در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم. با این حال راضی هستم چراکه بازیکنانم از نظر تمرکز و تلاش، خیلی بهتر از هفته قبل ظاهر شدند.

اگر یوونتوس به همین منوال، همه بازی هایش تا انتهای فصل را با پیروزی سپری کند، آنگاه فقط می توانیم به افتخار آنها دست بزنیم و کلاه از سر برداریم. یعنی از اسکودتو ناامید نشده اید؟ ما معتقدیم می توانیم بهترین عملکردمان را نشان بدهیم.

اینسینیه، بهترین فرصت ناپولی را با یک شوت نمایشی از دست داد، درحالیکه می توانست با یک ضربه ساده دروازه هندانوویچ را باز کند. ساری در این مورد افزود:

لورنتزو در حال سپری کردن فصل فوق العاده ای است. او امشب بهترین فرصت ما را هدر داد اما این اتفاق تنها بخشی از یک بازی عالی و مسابقه ای بزرگ بود؛ فقط همین!

ماریو روی؟ او در امر پاسکاری بسیار خوب نشان می دهد اما وقتی صحبت از قدرت و سرعت می شود، جای خالی غلام را حس می کنیم. قبل از مصدومیتش، او در بین دو یا سه مدافع کناری برتر اروپا بود. همه فقدانش را حس می کنیم.

کورس اسکودتو؟ این را قبول ندارم که ناپولی کم آورده و دست از تلاش برداشته است. امشب عملکرد قدرتمندانه ای در زمین یکی از تیم هایی داشتیم که همه پیش از شروع فصل می گفتند در انتها، فصل را بالاتر از ما تمام می کنند. در طول فصل کارهایی کردیم که تا قبل از آن برای مردم غیرواقعی و رویایی به نظر می رسید. چرا اینقدر از من در مورد یووه سوال می پرسید؟ اگر به سوال کردن در مورد یوونتوس ادامه بدهید، کنفرانس را ترک می کنم چون امشب بازی اینتر-ناپولی بود و یوونتوس هیچ نقشی در آن نداشت.

وقتی دوباره از یوونتوس و بحث اسکودتو صحبت به میان آمد؛ ساری عصبانی شد و جواب دور از انتظاری به خانم خبرنگار داد؛ او در پاسخ به این سوال که “پس کورس رقابت تمام شده و این یعنی شانسی برای ناپولی قائل نباید شد؟”؛ گفت:

شما زن هستید؛ زیبا هستید پس نمی توانم به شما بگویم [غیرقابل ترجمه!]

سپس ساری کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد اما دقایقی بعد شخصا از خانم خبرنگار عذرخواهی کرد.