3blog – مطالب وبلاگ

خمارلو: وزارت امور خارجه کمک کند تا پرسپولیس بدون دغدغه به امارات برود

۱۶ شهریور ۱۳۹۶

طرفداری – پس از آن که تیم پرسپولیس برای اخذ ویزای امارات دچار مشکل شده است، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که وزارت امور خارجه در رفع این مشکل به پرسپولیس کمک کند.

پندار خمارلو در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه ویزای سفر کاروان پرسپولیس به امارات هنوز از سوی این کشور صادر نشده تصریح کرد:

متأسفانه تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم، ویزای سفر ما به امارات صادر نشده است و این در حالی است که طبق برنامه ما شنبه ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه بلیت سفر به امارات را داریم. متأسفانه کارشکنی‌هایی از سوی کشور میزبان در حال انجام است و ما نگران سفر به این کشور هستیم.

وی ادامه داد:

مطمئناً اگر پرواز ما عقب بیفتد کل برنامه‌های ما دچار مشکل خواهد شد. طبق آخرین تماس‌هایی که برای پیگیری صدور ویزا داشتیم، هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم و از آنجایی که تعداد اعضای کاروان ما در این سفر بالای ۳۰ نفر است نمی‌توانیم در پروازهای دیگر بازیکنان را قرار دهیم و این موضوع امکان‌پذیر نیست چون پروازهای امارات جا نمی‌دهد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت:

ما از مسئولان محترم وزارت امور خارجه و عواملی که در این خصوص دست اندرکار هستند درخواست می‌کنیم که به موضوع پرسپولیس به‌عنوان یک مسئله ملی نگاه کنند و کمک کنند تا این اتفاق رخ بدهد. ما از مسئولان وزارت امور خارجه درخواست داریم تا حمایت کنند که این اتفاق بیفتد؛ چراکه در این‌صورت کل برنامه‌های تمرینی کادر فنی ما دچار مشکل خواهد شد و نیازمند مساعدت مسئولان محترم وزارت امور خارجه هستیم تا بدون دغدغه بتوانیم به این سفر برویم. قاعدتاً نمی‌توانیم زمان پرواز را عقب بیاندازیم و امیدوارم شرایط به‌گونه‌ای باشد که بتوانیم طبق برنامه روز شنبه به امارات برویم چون اگر ویزای ما تا آن روز به‌دست ما نرسد حتی اجازه سوار شدن به هواپیما هم به ما داده نخواهد شد..