3blog – مطالب وبلاگ

تقاضای بازیکنان آزاد پرسپولیس برای تمدید قرارداد؛ مشخص شدن وضعیت برانکو!

۱۶ مهر ۱۳۹۶

طرفداری – باحکم فیفا، باشگاه فوتبال پرسپولیس به دلیل دست داشتن در پرونده غیرقانونی جدایی مهدی طارمی از باشگاه ریزه اسپور، از حضور در ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است. محرومیتی که باعث شده مسئولان باشگاه به تکاپو افتاده و از حالا برای تمدید قرارداد بازیکنانی که در تابستان آزاد می شوند، اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار طرفداری، این موضوع از سوی دکتر علی اکبر طاهری، مدیرعامل باشگاه برعهده محمد علی ترکاشوند قرار گرفته و معاون اقتصادی سرخپوشان همانند تابستان، مسئول مذاکره با بازیکنان شده است.

ترکاشوند که در روز های اخیر با چند تن از بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد تماس هایی برقرار کرده است، با پاسخی جالب از سوی آن ها مواجه شده است.

بیشتر بازیکنان پرسپولیس مسئله تمدید قرارداد خود را منوط به مشخص شدن وضعیت ماندن یا رفتن برانکو ایوانکوویچ در انتهای فصل دانسته اند. بوژیدار رادوشویچ یکی از این دسته بازیکنان بوده است.

ظاهرا بازیکنان پرسپولیس که از ثبات به وجود آمده در باشگاه رضایت دارند، خواهان تمدید قرارداد برانکو هستند تا با خیالی آسوده به تمدید قرارداد با پرسپولیس در عین مسائل به وجود آمده در پرداختی ها تن بدهند.

گفتنی است محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، بوژیدار رادوشویچ، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری و مهدی طارمی فصل آخر قرارداد خود با پرسپولیس را پشت سر می گذارند.