3blog – مطالب وبلاگ

تراشتگن: در بازی با ویارئال همه تیم در فاز تدافعی عالی عمل کرد

۲۱ آذر ۱۳۹۶

طرفداری – مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی و ملی‌پوش بارسلونا پس از پیروزی خارج از خانه تیمش برابر ویارئال به تمجید از عملکرد هم‌تیمی‌هایش در فاز تدافعی پرداخت.

آبی اناری‌ها در شبی که نمایش چندان درخشانی هم نداشتند، موفق شدند با دو گل از سوارز و مسی در نیمه دوم، ویارئال را در خانه مغلوب کرده و به صدرنشینی مقتدرانه‌شان ادامه دهند. مارک آندره تراشتگن که فصلی رویایی را به لحاظ انفرادی سپری می‌کند، مانند بازی‌های قبل در این بازی هم عملکرد درخشانی داشت و در چند مورد خیلی خوب حملات حریف را خنثی کرد.

به گزارش football-espana، تراشتگن پس از بازی به خبرنگاران گفت:

ابتدا باید بگویم از بازگشت سرخیو آسنخو به میادین خوشحالم. واقعیت این است که در طول دوره نقاهتش، با او در تماس بودم. برای سرخیو، بازگشت به میادین آن هم پس از تحمل این مدت دوری و البته، چهارمین جراحی زانو، بسیار مهم بود. برای لالیگا هم بازگشت آسنخو خبر خوبی محسوب می‌شود چون او گلر شگفت انگیزی است. سرخیو برای برگشت به فرم ایده آل، تلاش بسیاری به خرج داد.

امشب بازی بسیار دشواری داشتیم. همیشه در این زمین همین طور است. با این حال، پس از ده نفره شدن ویارئال، توانستیم فضا بیشتری در فاز تهاجمی پیدا کنیم و در دفاع نیز همه تیم عملکردی عالی داشت. من هم وقتی ویارئال صاحب موقعیت می‌شد، در جای درست قرار داشتم.