3blog – مطالب وبلاگ

بنزما: بازیکنان بزرگ همیشه مورد انتقاد قرار می گیرند؛ سرود ملی فرانسه در مورد جنگ است و آن را دوست ندارم

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

طرفداری – کریم بنزما در این فصل لالیگا برای رئال مادرید تنها ۵ گل به ثمر رسانده اما در مصاحبه مفصل با Vanity Fair از عملکرد خودش در مقابل انتقادات دفاع کرد:

بازیکنان بزرگ همیشه مورد انتقاد قرار می گیرند زیرا ما هستیم که باعث فروش روزنامه ها می شویم. اگر یک بازی بد داشته باشم، نیازی نیست مطالب رسانه ها را بخوانم تا متوجه شوم. من همیشه برای کمک به هم تیمی هایم بازی می کنم و تلاش می کنم در تمام بازی ها پیروز شویم اما برایم مهم نیست اسمم در لیست گلزنان باشد یا نه. این معنی خاصی ندارد. 

بنزما همچنین از فلورنتینو پرز تشکر کرد:

پس از گذراندن یک روز در زندان (بابت حواشی بنزما با والبوئنا) در حالی که خیلی ناراحت بودم، برگشتم و فلورنتینو پرز در والدبباس منتظرم بود. او مرا به شدت دلداری داد. همیشه هم در لحظات خوشی و هم سختی، در کنارم بوده است. او برایم مانند خانواده ام است. 

وقتی ۲۳ ساله بودم، فهمیدم باید در کارم نظم بیشتری داشته باشم، وگرنه مجبورم به فرانسه برگردم. برای رسیدن به جایگاه کنونی فداکاری های زیادی کرده ام. یکی از آنها این بود که دیگر هر چیزی که می خواستم، نخوردم و تابع رژیم های غذایی خاصی شدم. این یکی از بزرگترین فداکاری هایم بود. 

بنزما در زمان حضورش در تیم ملی فرانسه، سرود ملی این کشور را قبل از بازی ها نمی خواهند این باعث جنجال زیادی شده بود. وی در این مورد از خودش دفاع کرد:

اگر به این سرود گوش کنید، شما را برای رفتن به جنگ فرا می خواند و من آن را دوست ندارم.