3blog – مطالب وبلاگ

باشگاه رم قصد دارد پاتریک شیک را به دلیل مصاحبه اخیرش، جریمه کند

۱۷ آبان ۱۳۹۶

طرفداری- صحبت های جنجالی روز گذشته پاتریک شیک، برای این بازیکن گران تمام شد و باشگاه رم قصد دارد او را به دلیل این اظهارات، جریمه کند.

به نقل از رومانیوز، پاتریک شیک در مصاحبه ای اعلام کرد از اینکه راهی یوونتوس نشده، عصبانی بوده است. وی همچنین تاکید کرد در ادامه رم را به مقصد باشگاه هایی بزرگتر ترک خواهد کرد. پس از این اظهارات مونچی سریعا وارد عمل شد و با او گفتگویی داشت؛ ضمن اینکه قرار است در تمرین فردا، دی فرانچسکو هم با این بازیکن جوان گفتگویی داشته باشد؛ با این حال به نظر می رسد رمی ها برای جلوگیری از تکرار این قبیل اتفاقات، می خواهند جریمه ای برای او در نظر بگیرند. البته شیک ساعاتی پیش در اینستاگرام خود به جنجال های پس از مصاحبه اش واکنش نشان داد. وی ابتدا از طریق استوری اینستاگرامش، این جنجال ها را گردن مترجمی انداخت که صحبت های او را از زبان مادری به ایتالیایی ترجمه کرده است. به عنوان مثال شیک توضیح داد که هرگز نگفته می خواهد رم را به قصد تیم های بزرگتر ترک کند و در اصل این جمله را به زبان آورده است:

اینکه بشود به باشگاهی واقعا بزرگتر [از رم] رفت ممکن نیست؛ اگر بتوان این کار را کرد باید از رئال مادرید، منچستر یونایتد و بارسلونا نام ببرم!

قضیه به اینجا ختم نشد و او در پستی دیگر در اینستاگرامش که در صفحه رسمی باشگاه رم نیز به اشتراک گذاشته شد؛ اعلام کرد فقط به فکر بهبود مصدومیت و بازی با پیراهن رم است. از نظر مونچی و کادر فنی تیم، طولانی شدن دوران مصدومیت و انتظار کشیدن او برای پیوستن به ترکیب تیم، عامل اصلی عصبانیت شیک بوده است.