3blog – مطالب وبلاگ

امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری حاضر نشد؛ تکسیرا، مربی ذوب آهن: انگیزه هایمان بسیار بالاست

۴ مرداد ۱۳۹۶

طرفداری- میگوئل تکسیرا در غیاب امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری قبل از بازی با سیاه‌جامگان گفت:

قبل از اینکه صحبتم را شروع کنم باید عنوان کنم که خوشحالم که اولین بازی در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود. این شانس را داشتیم که اولین بازی ما در این شهر باشد و این باعث می شود که شروع لیگ را با توانی بالا داشته باشیم. انگیزه‌هایمان بسیار بالاست چون هفته ها تلاش کردیم. در این مدت بازیکنان تلاش زیادی کردند.

وی با ابراز خرسندی از اینکه اولین بازی تیمش در هفدهمین دوره لیگ برتر در مشهد برگزار می‌شود، گفت:

این از شانس خوب ما بوده که بازی نخست در اینجا برگزار می‌شود و همین باعث خواهد شد که لیگ را با توان بالا آغاز کنیم. انگیزه تیم برای بردن بالاست. ما شش هفته است که تلاش کرده‌ایم و بازیکنان به خوبی هماهنگ شده‌اند. خیلی مهم است که تفکرات امیر قلعه‌نویی و مربیان را بدانند. نیروی فوق‌العاده قوی و وحدت خوبی بین بازیکنان دیده می‌شود.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد:

ما دو پیام داریم، یک طرف باشگاه است که انگیزه زیادی برای پیروزی‌ها دارد و طرف دیگر امیر قلعه‌نویی قرار دارد که هیچ وقت شکست را دوست ندارد و می‌خواهد برنده باشد. ما این پیغام را به بازیکنان داده‌ایم که با این تفکر وارد زمین شوند.

تکسیرا با اشاره به دیدار ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان گفت:

می‌دانیم بازی سختی خواهیم داشت. همان‌طور که در شروع صحبت‌هایم اشاره کردم، نه تنها برای این بازی، بلکه برای همه بازی‌ها با تمام توان ظاهر خواهیم شد تا برنده شویم. مطمئنم طبق آنچه که برنامه‌ریزی کرده‌ایم، پیش خواهیم رفت.

وی در مورد غایبان تیمش برای بازی فردا تصریح کرد:

مهران درخشان‌مهر به تازگی از اردوی تیم فوتبال امید بازگشته و خسته است. مهدی‌پور و ستاری هم مصدوم هستند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد:

باز هم می‌گویم باعث افتخار است که در این شهر بازی خواهیم کرد. مشهد، شهر زیبایی است. سال گذشته دو مرتبه اینجا آمدیم و در هر دو بار پیروز شدیم. در رابطه با اهداف باشگاه باید بگویم که همان تفکراتی که ما مربیان داریم، باشگاه هم دارد. ما برای هر بازی تلاش می‌کنیم که پیروز از زمین بیرون خارج شویم. در این مقطع، تمام تمرکز ما روی بازی فرداست و پس از آن تفکرات بعدی را دنبال خواهیم کرد. هدف‌مان برای امسال از پیروزی در دیدار فردا آغاز می‌شود.

تکسیرا در پاسخ به این سؤال که آیا نقل‌وانتقالات ذوب‌آهن به پایان رسیده است، گفت:

تمرکز ما روی بازیکنان فعلی خودمان است که فوق‌العاده هستند و در این مدت خوب تلاش کرده‌اند. عادلانه نیست درباره بازیکنان دیگر صحبت کنیم. از بازیکنانی که در اختیار داریم، رضایت داریم. همه آنها نهایت تلاش‌شان را به کار برده‌اند تا موفق شوند.