3blog – مطالب وبلاگ

الیکس ویدال و تکذیب شایعه‌ای جنجالی

۱۱ مهر ۱۳۹۶

طرفداری – به تازگی تلویزیون گل اسپانیا تصاویری منتشر و ادعا کرد الیکس ویدال پیش از شروع دیدار بارسلونا برابر لاس پالماس می‌گوید اگر در این بازی گلزنی کند، گلش را به گارد ملی اسپانیا تقدیم خواهد کرد!

به گزارش موندو دپورتیوو، الیکس ویدال که از سوی ارنستو والورده در ترکیب اصلی بارسا برای دیدار مقابل لاس پالماس قرار داشت، بنا بر ادعای تلویزیون GOL، در تونل نیوکمپ و پیش از ورود به زمین، به هم‌تیمی‌اش می‌گوید اگر گل بزند، آن را به گارد ملی تقدیم خواهد کرد. گارد ملی همان پلیس‌هایی هستند که در روز همه پرسی کاتالونیا، برخوردی بسیار زننده با مردم داشتند و در بسیاری از موارد، ابایی هم از کتک زدن کاتالان‌ها نداشتند. 

الیکس ویدال - بارسلونا - کاتالونیا

ویدال اما با دیدن هجمه‌ای که علیه او در حال وقوع بود، در اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد:

پس از تصاویر و ویدئوهایی که همین الان دیدم و شایعاتی که شنیدم، می‌خواهم همه آنها را به کل تکذیب کنم. با افتخار کاتالان هستم و خشونت علیه مردم هر شهری را محکوم می‌کنم. در آن صحنه من گفتم که اگر گل بزنم، آن را به نگهبانانی که در نیوکمپ هستند، تقدیم خواهم کرد. بوسی در کنارم بود و با سر به مامورانی که در جلوی تونل ایستاده بودند اشاره کردم چون دیروز، روز سیاهی برای شهر ما بود. عادت ندارم هر گاه رسانه‌ها و مطبوعات دروغی درباره من منتشر می‌کنند، به آن واکنش نشان دهم اما از این یکی نمی‌توان گذشت. آنها در این موضوع، خط قرمزها را رد کردند تا تنها مطالبی برای پر کردن صفحه‌ها و جمع کردن مخاطب داشته باشند. مایه تاسف است که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و حتی رسانه‌های دیگر نیز این دروغ را ادامه می‌دهند. به خاطر این شایعه عذرخواهی نمی‌کنم چون چنین چیزی نگفتم. فقط می‌خواستم آن را تکذیب کنم چون به نظر جدی می‌رسید. در پایان باید بگویم که به هیچ عنوان فردی سیاسی نیستم! احترام!