3blog – مطالب وبلاگ

اسپالتی: برابر اودینزه در تصمیم گیری ترسو بودیم؛ به مسیر درست بازخواهیم گشت

۲۶ آذر ۱۳۹۶

طرفداری – لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر پس از شکست خانگی تیمش برابر اودینزه مدعی شد دو تیم تفاوت زیادی نداشتند و این خود آنها بودند که کار را برای خودشان سخت کردند.

نراتزوی بالاخره در این فصل شکست خورد تا حالا در خطر از دست دادن صدر و حتی سقوط به رتبه سوم قرار بگیرد. شکستی دور از انتظار در جوزپه مه آتزا که هواداران را به شوک فرو برد. پس از بازی اما اسپالتی در صدد آرام کردن اوضاع برآمد. به گزارش سایت رسمی اینتر، لوچانو گفت:

مطابق انتظار پس از هر شکست، ناراحتی هم وجود دارد و از آنجا که ما مدت‌ها بود نباخته بودیم و به آن عادت نداشتیم، غم و اندوه بیشتری نصیبمان می‌شود. اما در نهایت این بلایی بود که خودمان بر سر خودمان آوردیم چون نتوانستیم توپ را کنترل کنیم. اشتباه کردیم و در هنگام تصمیم گیری، ترسو بودیم. در نیمه اول، تیم بالانس و تعادل خوبی داشت و به همین دلیل هم خیلی خوب کار کرد اما آنچه در ابتدای نیمه دوم رخ داد، غیرمنتظره بود.

اتفاقات خوبی در این نیمه رخ نداد و ما هم به چنین شرایطی عادت نداشتیم. بنابراین، نیمه دوم و اتفاقاتی که در آن رخ داد، چیز جدیدی برای ما بود. تمام اتفاقاتی که در این بازی رخ داد را آنالیز خواهیم کرد و دوباره مثل کاری که تا قبل از بازی امروز انجام داده بودیم، به مسیر صحیح بازخواهیم گشت. اختلاف دو تیم چندان زیاد نبود گرچه وقتی شما در بازی‌تان چیزی کم داشته باشید و از آن سو، حریف از شانس‌های گلزنی‌اش استفاده کند، کار مشکل می‌شود. دقیقا همان اتفاقی که امروز رخ داد. نقل و انتقالات؟ ترکیبمان قدرتمند است و همچنان در سطح مشخص و مطمئنی قرار دارد. در آستانه باز شدن یک پنجره نقل و انتقالاتی، سوال کردن درباره خرید و فروش عادی است اما مسیر و برنامه‌های ما با یک شکست، تغییر نخواهد کرد.