3blog – مطالب وبلاگ

از ذوق خبر برکناری ترامپ، مُرد + عکس

۳۱ فروردین ۱۳۹۶

مایکل گارلند الیوت ، ۷۶ ساله از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ بود و اعتقاد داشت که ریاست جمهوری وی برخلاف ارزش های آمریکا است.

جام جم: یک مرد آمریکایی که از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ بود پس از شنیدن خبر دروغ برکناری رئیس جمهور میلیاردر نفس آخر را کشید و در آرامش مُرد.

 

مایکل گارلند الیوت

به گزارش فرانس پرس، مایکل گارلند الیوت ، ۷۶ ساله از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ بود و اعتقاد داشت که ریاست جمهوری وی برخلاف ارزش های آمریکا است.

مایکل از چندی پیش دچار نارسایی قلبی شده و از این بیماری رنج می برد. البته انتخاب دونالد ترامپ به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا مزید بر علت شده و بیشتر آزارش می داد.

این مرد ساکن ایالت اورگون ۲۰ سال پیش از ترزا الیوت همسرش جدا شده بود اما همواره این دو بهترین دوستان یکدیگر محسوب می شدند.

مایکل در ماه های اخیر به ترزا می گفت که آرزو دارد قبل از مرگش ، برکناری دونالد ترامپ از مقام ریاست جمهوری را شاهد باشد.

تا اینکه چند روز پیش ، ترزا به مایکل تلفن زد و گفت:‌ خبر را شنیدی ؟ ترامپ برکنار شده است! این آخرین جمله ای بود که مایکل شنید. وی نفس راحتی کشید و در آرامش جان سپرد!

ترزا در گفت و گویی با روزنامه محلی اورگونین تصریح کرد که از گفتن این خبر دروغ به شوهر سابقش پشیمان نیست زیرا امیدی به زنده ماندن وی وجود نداشت و دستکم با خیال آسوده این دنیا را ترک کرد!

link

admin

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد